A Gazdaságtudományi Kar 2013. szeptember 2-án 11 órától a B épület Aulájában tartja Tanévnyitó Ünnepségét.

Kérjük a hallgatókat, hogy az évnyitón az ünnepséghez illő öltözékben jelenjenek meg (hölgyek: sötét, térdig érő szoknya, fehér blúz, zárt sötét cipő – szandál, saru nem megengedett, urak: öltöny, begombolt ing, nyakkendő, sötét zokni és sötét zárt cipő)!

Az évnyitót követően a nappali tagozatos elsős hallgatók részére Kari Információs Napot tartunk 14.00 órától az Aulában, ahol rövidebb tájékoztatók lesznek a Kar és az egyetem működéséről, a hallgatói ügyintézés menetéről, a Kar kínálta lehetőségekről, ösztöndíjakról, nyelvoktatásról, tehetséggondozásról.

Az Információs Napon a központi tájékoztatókat követően szakvezetői tájékoztatók is lesznek az alábbi helyszíneken:

• Emberi erőforrások BA, Vezetés és szervezés MA: A épület A/3 terem
  • Gazdálkodási és menedzsment BA, Gazdálkodási és menedzsment FOKSZ: A épület A/8 terem
  • Műszaki menedzser BsC, Műszaki menedzser MsC, Logisztikai menedzser MA: B épület 2. emeleti konferenciaterem
  • Nemzetközi gazdálkodás BA, Nemzetközi gazdaság és gazdálkodás MA, Nemzetközi gazdálkodás FOKSZ: A épület A/7 terem
  • Pénzügy és számvitel BA, Számvitel MA, Pénzügy és számvitel FOKSZ: B épület földszinti konferenciaterem
  • Turizmus-vendéglátás BA, BA in Tourism and Catering, Turizmus menedzsmet MA, Master in Tourism Management, Turizmus-vendéglátás FOKSZ: B épület, Aula
  • Közgazdasági elemző MA, MBA: B épület 2. emeleti konferencia központ szekcióterme

Az Információs Napon történő részvétel rendkívül fontos ahhoz, hogy az elsős hallgatók könnyebben boldoguljanak tanulmányaik során, ezért megjelenésetekre számítunk!