eu_biz

Az Európai Bizottság Magyarországi Képviselete egyetemi hallgatók jelentkezését várja szakmai gyakorlatra, kommunikációs-rendezvényszervező és uniós tájékoztató irodákkal kapcsolatos területre

Az Európai Bizottság Magyarországi Képviselete felsőoktatási intézményben tanulmányokat folytató tehetséges hallgatók jelentkezését várja 6 hetes szakmai gyakorlatra.
A jelentkezés feltétele, hogy a gyakornok valamely felsőoktatási intézményben tanulói jogviszonnyal és teljes körű egészségbiztosítással rendelkezzen.
A Képviselet a szakmai gyakorlatra kiváló angol nyelvtudással rendelkező hallgatókat keres.

A részletes pályázati felhívás itt olvasható.

A pályázati anyagot az COMM-REP-BUD-COMMUNICATION@ec.europa.eu e-mail címre várjuk. A szakmai gyakorlat megkezdése 2014 márciusában várható.

Perger István,
kommunikációs vezető