Van egy jó ötleted a műanyaghasználat vagy a műanyag, mint alapanyag újragondolására?

Akkor a Startup Plastic Surgery 2020 program neked szól. Olyan startup ötleteknek segítenek a megvalósításban a négy hónapos időszak során, amelyek megoldást nyújtanak a műanyag által okozott környezeti és egészségügyi kihívásokra.

Milyen innovatív megoldásokat várnak a programba?

– Műanyag előállítás, újrahasznosítás, újrahasználat során felmerülő folyamatinnováció;
– Üzleti modell innováció;
– Műanyag helyettesítő termék fejlesztése pl.: új csomagolóanyagok
– Új technológiák alkalmazása a műanyagot felhasználó szektorokban;
– Műanyag termékek használatával kapcsolatos fogyasztói szokások megváltoztatására vonatkozó törekvések.

Mit nyersz a programmal?

– Releváns iparági és üzletfejlesztési workshopokon vehetsz részt;
– Tapasztalt mentoroktól tanulhatsz és igény szerint konzultálhatsz a legjobb szakértőkkel;
– Megismerheted a legfontosabb iparági szereplőket;
– A program végén bemutathatod startup ötleted Közép-Európa legjelentősebb környezetipari szakkiállításán az ÖKOINDUSTRIA expón
– A sikered a Te sikered, így senkinek sem kell a startupodból részesedést adnod ahhoz, hogy részt vehess a programban. A részvétel teljesen ingyenes.
– Legjobb csapatok számára közvetlen befektetési lehetőséget ajánl fel partnerünk a HIVENTURES.

Tudj meg többet a programról >>>

Jelentkezési határidő: 2020. június 30.

Érdekel a téma? Vegyél részt kapcsolódó programjaikon is!