CC 2.0 by Tony the Misfit

A tegnapi napon (december 14-én) sikerrel zárult az amerikai University of Massachusetts Bostonnal együttműködésben elindított on-line marketing kurzus Karunkon. A ’ két piac- két egyetem’ néven meghirdetett kurzus amerikai, magyar, illetve Erasmus hallgatói közösen dolgoztak a félév során, hogy egy-egy amerikai vagy épp magyar terméket népszerűsítsenek az ellentétes nemzetiségű piacon. A kurzus zárásaként egy összevont prezentációra került sor, ahol egy videokonferencia keretei között a bostoni, illetve veszprémi vizsgabizottság előtt egy időben adtak számot tudásukról a diákok.
Gratulálunk a teljesítményekhez, és reméljük, hogy a vizsgára készített marketing terveket hamarosan a valóságban is megvalósulni láthatjuk!