Nagy megtiszteltetés a Gazdaságtudományi Kar számára, hogy 2020. január 1-től Dr. Gelencsér András rektor úr megbízásából karunk oktatója, Sasné Dr. Grósz Annamária tölti be az Egyetemi Tudományos Diákköri Tanács (ETDT) elnöki tisztjét.

Docens asszony két évre szóló megbízásához ezúton is szívből gratulálunk, munkájához sok sikert kívánunk.

Sasné Dr. Grósz Annamária mellett az ETDT titkári posztjait karunk oktatói, Dr. Hegedűs Csaba és Dr. Banász Zsuzsanna töltik be.

A Kari Tudományos Diákköri Tanács vezetését Dr. Raffay-Danyi Ágnes vette át. A Kari TDT szervezetében is történtek változások: a korábbi tagok – Dr. Dániel Zoltán András (titkár), Dr. Nagy Andrea Magda és Dr. Kővári Edit – mellett új tagok is bekerültek Dr. Veres Anita, Szentes Balázs és Tasner Dóra személyében.

A kollégáknak sok sikert kívánunk a tudományos diákköri munkájukhoz.