Június 27-én döntött a Pro Scientia Aranyérem Odaítélő Bizottság a 2013-as pályázatokról. A Bizottság elnöke Spät András akadémikus, társelnöke Szendrő Péter egyetemi tanár, az OTDT elnöke, tagja Csirik János egyetemi tanár és Taxner Ernő professor emeritus, titkára Cziráki Szabina, az OTDT titkára volt.

Összesen 45 hallgató részesült Pro Scientia Aranyéremben, 2 hallgató Pro Arte Aranyéremben.

Ezzel párhuzamosan elbírálásra kerültek a Mestertanár Aranyérem jelöltek is. Mestertanár Aranyérmet kiemelkedő témavezetői és tudományos diákköri szervezői munkáért adományoz az Országos Tudományos Diákköri Tanács.

Rendkívül nagy megtiszteltetés Karunk számára, hogy PhD hallgatónk, Németh Anikó Pro Scientia Aranyérem kitüntetésben, oktatónk, Dr. Kosztyán Zsolt Tibor pedig Mestertanár kitüntetésben részesült. Ezúton is gratulálunk eredményeikhez!

A Pro Scientia Aranyérem és a különdíjak, valamint a Mestertanár Aranyérmek átadására 2013. november 18-án kerül sor hagyományosan a Magyar Tudományos Akadémia Dísztermében.