A Pannon Egyetem Gazdaságtudományi Kara pályázatot hirdet az EFOP-3.6.1-16-2016-00015 – „A Pannon Egyetem átfogó intézményfejlesztése az intelligens szakosodás elősegítése érdekében” című projekt keretében Hallgatói Kutatói Ösztöndíj elnyerésére.

A támogatás két kategóriában kerül meghirdetésre, pályázhatnak a Kar PhD, MA és BA szakos hallgatói.

1. PhD hallgatók az alábbi kutatási alprojektekbe pályázhatnak:
✔ „Logisztikai szolgáltatások fejlesztése” (vezető: Dr. Kovács Zoltán)
✔ „Vásárlási döntési magatartás kutatása” (vezető: Dr. Veres Zoltán)
✔ „A felsőoktatás 3. missziójához kapcsolódó kutatások” (vezető: Dr. Fehérvölgyi Beáta).

2. „Alap és mesterszakos hallgatók az alábbi kutatási alprojektekbe pályázhatnak:
✔ „Logisztikai szolgáltatások fejlesztése” (vezető: Dr. Kovács Zoltán)
✔ „Vásárlási döntési magatartás kutatása” (vezető: Dr. Veres Zoltán)

A pályázók vállalják a rendszeres jelenlétet és az operatív munkában való részvételt, valamint rendszeres havi kutatási beszámoló elkészítését az adott hónapban elvégzett feladatokról.

A pályázható összeg:
✔ PhD hallgatók esetében: 50.000 Ft/hó
✔ BA és MA szakos hallgatók esetében: 30.000 Ft/hó

A pályázatokat a Moodle rendszerbe kell feltölteni 2019. szeptember 20. 23:55 óráig.

A pályázati kiírás megtekinthető itt. >>>

További információ és pályázati adatlap a Gazdaságtudományi Kar Moodle honlapján a Hivatalos dokumentumok menüpontban. >>>