A Gazdaságtudományi Kar pályázatot hirdet a költségtérítési díjjal kapcsolatos hallgatói támogatás elnyerésére a 2011/2012‐es őszi félévére.

Pályázni lehet

• a hallgatói teljesítmény alapján, vagy
  • a szociális helyzet alapján.

A hallgatói teljesítmény alapján történő támogatásra pályázhat minden olyan hallgató, aki(nek)

• a Pannon Egyetem veszprémi kampuszán folytatja tanulmányait alapképzésben, mesterképzésben vagy felsőfokú szakképzésben,
  • jelenleg aktív státuszú,
  • legalább egy lezárt félévvel rendelkezik,
  • ösztöndíjindexe az utolsó lezárt félévben eléri a 3,5‐t (amiben nem kerülnek figyelembe vételre a tárgyelfogadással szerzett kreditek),
  • kreditelmaradása a modell‐tantervhez képest legfeljebb 19 %.

A szociális helyzet alapján történő támogatásra pályázhat minden olyan hallgató, aki

szakképzésben
  • nappali tagozatos, jelenleg aktív státuszú,
  • legalább egy lezárt félévvel rendelkezik.

Érvényes pályázatot csak a fenti két kategória egyikében lehet benyújtani, azaz párhuzamos benyújtás nem elfogadott.

Elfogadottnak a formailag hiánytalan, azaz a szükséges igazolásokkal ellátott pályázatok minősülnek.

A kérelmezőknek az alábbi dokumentumokat kell benyújtania (letölthetők a GTK Moodle oldaláráról: a Dokumentumtár >> Pályázatok alatt található hivatkozásokról):

• Pályázati adatlap kitöltése és aláírása kötelező (hallgatói teljesítmény vagy szociális helyzet alapján benyújtott pályázat esetében is)
  • Adatlap hallgatói teljesítmény értékeléséhez c. nyomtatvány (ha tanulmányi eredményen kívül tudományos, szakmai, közösségi és sporttevékenységet folytatott az értékelt félévben)
  • Szociális adatlap (csak a szociális helyzet alapján benyújtott pályázatok esetében)
  • Mellékletek és igazolások az adatlapokhoz.
  • KÖLT kérvénynél kötelező a kérelem indoklása alatt megadni a pályázat típusát: Hallgatói teljesítmény vagy Szociális helyzet

A kérelmek beadásának címzettje: Dr. Szabó Lajos megbízott dékán

A kérelmek beadásának helye: Neptun rendszerben a KÖLT ‐ Méltányossági kérelem költségtérítési díj csökkentésére szóló kérvény alatt mellékletben kell feltölteni a pályázati adatlapot és szükséges mellékleteket.

A beadási határidőt követően hiánypótlásra nincs lehetőség. Hiányosan benyújtott pályázat „forma hiba miatt”
elutasításra kerül.

A kérelmek beadásának határideje: 2012. szeptember 28. 22:00.

Eredményhirdetés: 2012. október 13.