OTP Business ÜzletRace Hallgatói Pályázat 2017Az OTP Bank Nyrt. Kis-, Középvállalati Igazgatósága „OTP Business ÜzletRace Hallgatói Pályázat 2017” néven, felsőoktatási intézményben aktív hallgatói jogviszonnyal rendelkező diákok részére pályázatot hirdet 2017. február 6. és 2017. március 5. között.

Az összesen 1,8 millió forint díjazású pályázatra jelentkezni a bank vállalkozóknak szóló szakértő portálján, a www.vallalkozokforuma.hu oldalon lehet.

Az OTP Business célja az ÜzletRace Hallgatói Pályázattal, hogy az OTP Bank vállalkozói üzletágát közelebb vigye a „jövő vállalkozóihoz”, teret adva az innovatív banki megoldások világába vezető új, formabontó ötleteknek, melyek túlmutatnak a hagyományos banki működésen.

A hallgatók két kategóriában küldhetik be pályamunkáikat:

1. A „Reklámguru” kategóriában az indulók egy technológiai, informatikai fejlesztésekben elkötelezett bank számára 50 millió forint keretösszegű CSR-projekt megvalósítására tehetnek javaslatot, amely amellett, hogy pozitívan befolyásolja a bank megítélését, előremutató és társadalmilag hasznos.

2. A „Fejlesztő” kategóriában a versenyzők egy hipotetikus vagy valós példán keresztül mutathatják be, hogy az újszerű pénzügyi technológiával működő cégek – jellemzően startup cégek – milyen fenyegetést vagy üzleti lehetőséget jelenthetnek a hagyományos bankok számára.

A pályázaton egyénileg és csapatban is lehet indulni, a csapat maximális létszáma három fő, és a pályázatra maximum 10 oldal terjedelmű ppt, pdf, prezi formátumú anyagot lehet leadni.

A benyújtott pályamunkákat szakértő zsűri értékeli. A legjobbnak ítélt 10 pályázat vehet részt a második fordulóban, azaz a döntőben, ahol egyrészt a pályamunka szóbeli bemutatása, másrészt a zsűri által összeállított szakmai kérdések megválaszolása lesz a feladat.

Az összteljesítmény alapján a zsűri első, második és harmadik helyezettet hirdet mindkét kategóriában:

• Első díj: 350.000 Ft
  • Második díj: 250.000 Ft
  • Harmadik díj: 150.000 Ft

Ezen felül a Vállalkozók Fóruma Facebook oldalán közönségszavazás alapján (2017. április 3 – április 9.) kategóriánként egy Különdíj is kiosztásra kerül, melynek értéke 150.000 Ft.

Fontos! A pályázatokat a Vállalkozók Fóruma honlapján a pályázatról szóló menüpontban lehet feltölteni a pályázati adatlappal és a pályázók Europass önéletrajzaival együtt.

Az első fordulóban beérkezett pályázatokat a zsűri március 31-éig értékeli, a második és egyben döntő fordulóra április 12-én kerül sor.

További információ a www.vallalkozokforuma.hu weboldalon.

Pályázati kiírás letölthető itt. >>>

Pályázati adatlap letölthető itt. >>>