13_GTK_kiadvany_014Egyetemünk 2013. november 27-én, szerdán 10.00 órától nyílt napot tart Veszprémben, amelyre minden érdeklődőt szeretettel várunk! A nyílt nap helyszíne a B épület aulája (Egyetem utca 10.).

A nyílt napon a Gazdaságtudományi Kar minden szakja külön standdal jelenik meg, ahol oktatóktól, hallgatóktól kaphatnak részletes felvilágosítást a felvételi előtt állók. Emellett a kart bemutató előadáson is részt vehetnek, valamint órarend szerinti tanóráinkba is betekinthetnek az érdeklődők.

A nyílt nap teljes időtartama alatt grafológiai tanácsadással, pályaorientációs önismereti tanácsadással, egyetemi öntevékeny csoportok bemutatkozásával várjuk az érdeklődőket a B épület aulájában.

LÁTOGATHATÓ ÓRÁK A GAZDASÁGTUDOMÁNYI KARON:

– Protokoll és etikett, 8.00-9.30, A/7 terem, oktató: Raffai Csilla

– Logisztika 2., 8.00-11.15, A/3 terem, oktató: Dr. Kovács Zoltán

– Munkahelyi és munkaerő-piaci képzés, 10.00-11.30, A/04 terem, oktató: Szentes Balázs

– Menedzsment kihívások, 13.00-tól, A/05 terem, oktató Szentes Balázs

– Turizmus földrajzi alapjai, 10.00-11.30, Egyetemi Könyvtár épülete (felső kampusz, Wartha Vince u.), oktató: Pénzes Erzsébet

A látogatható órák listája folyamatosan bővül.

A nyílt napon a Pannon Egyetem kollégiumai is bemutatkoznak többek között a Pannon Egyetem Harsányi János Szakkollégium is.

Képzéseinkről bővebb információ itt olvasható.

Találkozzunk november 27-én Veszprémben a nyílt napon!

Kövess minket a Facebookon: facebook.com/pegtk!