A résztvevőknek lehetőségük nyílik áttekinteni a hatékony menedzsmenthez szükséges kompetenciák körét, az Üzleti Tudásközpont erre épülő készségfejlesztő programját, és megtanulni, illetve kipróbálni néhány fontos gyakorlati készséget egy-egy kiemelt területről, pl.:

• Vezetői készségek: Laterális gondolkodás a vezetői kompetenciákról
  • Teljesítményértékelés: Hogyan tűzzük ki és kommunikáljuk a munkavállalók felé a szervezeti célokat?
  • Motiváció: Mivel tudjuk hatékonyan motiválni a munkavállalókat?
  • Értékesítés: Hogyan tudjunk meg minél többet az ügyfél igényeiről? (hatékony kérdezéstechnika)
  • Kommunikáció: Hogyan mondjunk nemet?
  • Tárgyalástechnika: Hogyan kezeljük az ellenállást?

A Nyílt Nap során megismert és elsajátított készségeket azonnal alkalmazhatja a munkájában vagy némelyiket akár a személyes életében is.

A programon való részvétel ingyenes, de kérjük, hogy részvételi szándékát jelezze az Üzleti Tudásközpont e-mail címén: tudaskozpont@gtk.uni-pannon.hu .

Időpont:

Veszprém – 2020. szeptember 18. (péntek) de. (Érkezés 8.30-tól)

Helyszín: PE Gazdaságtudományi Kar (Veszprém, Egyetem u. 10., “A” épület, 2. emelet, Kari Könyvtár – A/204)

A programot vezeti: Makkay-Chambers Adrienne, Üzleti Tudásközpont vezető

Vissza az eseménynaptárra > > >