Kedves Hallgatók!

Tájékoztatunk Benneteket, hogy a Gazdaságtudományi Kar 2 féléven át, heti 2 órában (egy alkalommal) lehetőséget ad az ingyenes nyelvtanulásra, angol és német üzleti- és gazdasági, illetve üzleti- és idegenforgalmi szaknyelvből a hallgatóik számára.

A nyelvi képzésben való részvétel feltétele a nyelvi szintfelmérő megírása, amelyre 2015. szeptember 1-én, kedden délután kerül sor. A megjelenés mindenki számára kötelező, aki még nem rendelkezik a diplomához szükséges nyelvvizsgával/nyelvvizsgákkal!

A szintfelmérő megírása ahhoz szükséges, hogy tudásszint szerint csoportokba tudjuk sorolni a hallgatókat a szaknyelvi kurzusokon. A szaknyelvi tárgyak teljesítése előfeltétele a képzésen előírt idegen nyelven teljesítendő tárgyaknak. Pótlólagos szintfelmérő nem lesz!

A szintfelmérés számítógépes támogatással történik, ezért nem mindenki tudja egy időben teljesíteni. Az időbeosztás alapja a vezetéknév.

Kérjük, hogy a vezetéknév első betűjét figyelembe véve a következő beosztás szerint jelenjetek meg a Pannon Egyetem „A” épület (lapos tető, vörös kő) 2. emeleti 226-228-as számítógép teremben.

• 1. csoport: 2015. szeptember 1. 14:00 A – Gy
  • 2. csoport: 2015. szeptember 1. 15:00 H – M
  • 3. csoport: 2015. szeptember 1. 16:00 N – T
  • 4. csoport: 2015. szeptember 1. 17:00 U – Zs.

Például: Kovács Balázs a 2. csoportban 15 órától, Szabó Balázs pedig a 3. csoportban 16 órától írja a szintfelmérőt.

Kötelező szintfelmérőt írnia azon felsőbb éves hallgatóknak is, akik a sikertelen vagy elmaradt nyelvi szintfelmérő miatt nem részesültek még nyelvi képzésben (függetlenül attól, hogy van-e általános középfokú (B2) nyelvvizsgájuk vagy nincs)! A felsőbb éves hallgatókat a 17:00 órakor kezdő 4. csoportba várjuk.

A teszt megírása 45 percet vesz igénybe. Pontos megjelenésére számítunk!

Eredményes nyelvtanulást, sikeres nyelvvizsgát kívánunk hallgatóinknak!