Az Innovációs és Technológiai Minisztérium a 2020/2021. tanévben is pályázatot hirdet a Nemzeti Felsőoktatási Ösztöndíjra.

Az ösztöndíjra pályázhatnak az Egyetem államilag támogatott (állami ösztöndíjas, részösztöndíjas) illetve költségtérítéses (önköltséges), teljes idejű (nappali) alapképzésben, mesterképzésben illetve osztatlan képzésben részt vevő hallgatói, akik teljesítik a pályázati felhívásban előírtakat.

A pályázat beadási határideje: 2020. június 29. hétfő 12:00

A pályázatot kizárólag az Oktatási Igazgatóság központi címtár azonosítással elérhető Moodle felületén lehet benyújtani (https://moodle.oi.uni-pannon.hu/)

A pályázati feltételeket és a csatolandó dokumentációval kapcsolatos tudnivalókat a Pályázati kiírás tartalmazza.

A Pályázati kiírás megtekinthető itt. >>>

Az elnyerhető ösztöndíj havi összege 40.000.- Ft/hó.

A pályázat intézményi feltételei:

I. kiemelkedő kreditindex (mindkét félévben 4,51-től) és a szakon elvárható kumulatív kreditpont teljesítése a pályázat beadásának tanévében és legalább 55 kreditpont teljesítése az előző két félévben,

II. eredményes tudományos diákköri munka: Országos Tudományos Diákköri Konferencián, vagy a Pannon Egyetem Tudományos Diákköri Konferenciáján bemutatott dolgozat, vagy szakmai konferencián előadás (poszter) tartása, vagy jegyzet illetve szakmai cikk írásában való részvétel,

III. közéleti, sport és egyéb tevékenység (legfeljebb az adott hallgató összteljesítményének 10%-áig).

A pályázat részeként feltöltendő:

– a pályázati adatlap (ezt a pályázó aláírásával ellátva szkennelve vagy fényképezve képként kell feltölteni) – Letöltető itt. >>>

– Az I.-III. pontokban leírt tevékenységeket igazoló dokumentumok (az igazolásokat elektronikus úton kell kikérniük, a személyes ügyintézés jelenleg szünetel!)

A pályázati adatlap, az értékelés szempontjai és a pályázati felhívás a Moodle felület „Pályázati kiírás dokumentumai” c. mappájában érhetőek el.