LELLEGondolkodtál már azon, hogy

– milyen képességeid fejlődnek az egyetemi évek alatt?
– milyen képességekre lesz szükséged majd a munkában?
– milyen módszerekkel lehet a képességeket fejleszteni?

Célunk: A szemináriumokon az oktatók speciális technikákat alkalmazva segítenek a tananyag feldolgozásában és az egyéni kompetenciák fejlesztésében, hogy könnyebb legyen a tanulás és megfelelj a munkaerő-piaci elvárásoknak!

Mit teszünk? Első lépésként egy felméréssel készülünk a projektben résztvevő hallgatóink számára. Aggodalomra nincs ok! Ez nem vizsga. Azt a célt szolgálja, hogy felmérjük, rendelkeztek-e ezekkel a kompetenciákkal, azért, hogy a kurzuson egyénileg fejleszthessük ezeket.

Támogatás: a hallgatóknak a kurzus során folyamatos kompetencia coaching biztosított!

A plakát letölthető itt.>>>

Ez a projekt az Európai Bizottság támogatásával valósult meg.
Ez a kiadvány (közlemény) a szerző nézeteit tükrözi, és az Európai Bizottság nem tehető felelőssé az abban foglaltak bárminemű felhasználásért.
Projekt száma: 2015-1-HU01-KA203-013619