A törökországi Alanya Alaaddin Keykubat Uinversity 2 területen is biztosít fél éves szakmai gyakorlati lehetőséget az érdeklődőknek.

1. Web Content, Graphic, Visual Design >>>

1 főt tudnak fogadni és az egyetlen kitétel, hogy felsőoktatásban jelenleg is tanuló, vagy friss diplomával rendelkező hallgató legyél. Valamint elengedhetetlen az angol nyelv és különböző szoftverek ismerete (pl. Photoshop, Corel).

2. Erasmus Office Intern Assistant >>>

3 gyakornokot is tudnak fogadni erre a pozícióra, függetlenül attól, hogy milyen területen tanulsz. Természetesen a fluid angol nyelvtudás itt is követelmény, valamint előnyt jelent Orosz és/vagy Török nyelvismeret. Ezen felül a Microsoft Office programok átfogó ismerete.

Mindkét lehetőség esetében havi 100 eurós támogatást nyújtanak, mely mellé Erasmus+ ösztöndíjat is igényelhetsz!

A fenti linkeken minden a két lehetőséggel kapcsolatos információt megtalálsz!

Jelentkezésedet a  internationa@alanya.edu.tr címre várják önéletrajz formályában.

Erasmusról érdeklődni személyesen Adorján Kolosnál a Nemzetközi Irodában vagy az alábbi email címeken lehet:

– erasmus@almos.uni-pannon.hu

– adorjank@almos.uni-pannon.hu