euiAz EUI külföldi PhD program lehetőségét kínálja fiatal közgazdászok számára.  A  jelentkezőknek lehetőségük nyílik kihasználni az átfogó képzést, mind kurzusok, mind a kutatáshoz nyújtott segítségek tekintetében. A PhD program során a hallgatók makroökonómia, mikroökonómia és ökonometria kurzusokon is részt vesznek, továbbá tapasztalt öregdiákok segítik őket végig a program folyamán.

A programban résztvevő minden diák teljes pénzügyi támogatásban részesül.

A karrier lehetőségek is kiválóak, sok öregdiák dolgozik magas beosztásban, vezető nemzetközi cégeknél. Az elmúlt három évben a programban résztvevő diákok olyan intézményeknél helyezkedtek el, mint Cornell University, University of Houston, University of California Davis, Universitat Pompeu Fabra, Paris School of Economics, Stockholm University, Universität Mannheim, Universität Bonn, Oxford University, az Európai Bizottság, a Világbank, a Nemzetközi Pénzügyi Alap és az Európai Központi Bank.

Bővebb információ itt.

Jelentkezési határidő 2011. január 31.