e-learningA Pannon Egyetem Gazdaságtudományi Kar 2016. január 26-án második alkalommal rendezi meg a Középiskolai Igazgatók Szakmai Napját, melynek központi témája az e-learning eszközök alkalmazása és a duális képzés a Karon.

A Pannon Egyetem nagy hangsúlyt fektet az oktatás fejlesztésére, a korszerű e-learning módszerek alkalmazására. A Gazdaságtudományi Karon a Moodle rendszer használata immár 10 éves múltra tekint vissza. Ez idő alatt megismertük a rendszer által kínált lehetőségeket többek között az oktatás, számonkérés, csoportmunka területén, és számos tapasztalatot halmoztunk fel az e-learning tananyagfejlesztésben. Fontosnak tartjuk, hogy a technológiai fejlődéssel lépést tartva, olyan módszereket alkalmazzunk, amelyek hallgatóink számára a tanórákat és a tanulást érdekesebbé, élvezhetőbbé teszik, ezért élen járunk a korszerű IT megoldások (pl. Moodle, Camtasia, Kahoot, Socrative) alkalmazásában. A szakmai napon örömmel osztjuk meg a területen felhalmozott tapasztalatainkat a középiskolai igazgatókkal, tanárokkal, rendszergazdákkal. Az idő függvényében az oktatás élvezetesebbé (játékosabbá) tételét célzó gamification témakörre is kitérünk, továbbá lehetőséget biztosítunk a rendezvény résztvevői közötti tapasztalatcserére is.

A Szakmai Nap másik fontos témaköre a Gazdaságtudományi Kar duális képzései egyetemi és vállalati oldalról megközelítve.

Helyszín: Pannon Egyetem, Gazdaságtudományi Kar, Kari Könyvtár (8200 Veszprém, Egyetem u.10., A épület, II. emelet).

A Szakmai Napon szeretettel várunk középiskolai igazgatókat, tanárokat, rendszergazdákat egyaránt. A részvétel regisztrációhoz kötött. Jelentkezés 2016. január 19-ig az ivankatalin@gtk.uni-pannon.hu e-mail címen.

A program letölthető itt.