A Pannon Egyetem Gazdaságtudományi Kara 2014. október 28-án megrendezi a „Kompetenciafejlesztés a középiskolától a munkavállalásig” konferenciát.

A konferencia célja, hogy a TÁMOP-4.1.2.D-12/1/KONV-2012-0017 azonosító számú „Idegen nyelvi képzési rendszer fejlesztése a Pannon Egyetemen” című projekt keretében bemutassuk a „Gazdaságtan alapjai” kurzusra kifejlesztésre került jegyzeteket és a munka közben felmerült kompetenciafejlesztési kérdésekre keressük a választ.

A kompetenciafejlesztés kérdéseit középiskolákkal és regionális vállalatokkal szeretnénk megvitatni, tekintettel arra, hogy a hallgatóink ezekből a középiskolákból kerülnek ki és nagyobb részben regionális vállalatoknál helyezkednek el. Célunk, hogy felmérjük, milyen készségekkel rendelkező hallgatók érkeznek Karunkra, valamint mely kompetenciákat érdemes fejleszteni annak érdekében, hogy hallgatóink elhelyezkedési esélyei tovább növekedjenek.

A konferencia programja letölthető itt.