Pályakezdők figyelem! Állásajánlat a Balatonnál!

Közeledik tanulmányaid befejezése és szeretnél pályakezdőként színvonalas munkakörben elhelyezkedni? Érdekel a szállodaipar és szeretsz emberekkel foglalkozni? Szívesen kamatoztatnád az iskolában tanultakat egy balatoni wellness hotelben?

Ha készen állsz rá, hogy elméleti tudásod mellé gyakorlatot is szerezz, jelentkezz

Szállodai recepciós pozícióra a Két Korona Hotelbe.

Amit elvárnak tőled a pozíció betöltéséhez:
– Legalább egy idegen nyelv ismerete alapszinten; (angol, vagy német)
– felhasználói szintű számítógépes ismeret;
– megbízhatóság, pontosság; precíz munkavégzés; szorgalom;
– kiemelkedő kommunikációs készség
– kedves, mosolygós, határozott fellépés; udvarias, vendég centrikus magatartás;
– problémamegoldó készség; terhelhetőség.

További előnyök:
– Korábbi szállodai recepciós területen szerzett tapasztalat;
– Hostware ismeret.

Az alábbi feladatokra számíthatsz:
– Vendégekkel való kapcsolattartás: Telefonos és online érdeklődések megválaszolása, ajánlatírás, foglalások kezelése, szállodai csomagok és szolgáltatások értékesítése;
– Vendégek érkeztetése, utaztatása, számlázás;
– Információnyújtás a szálloda és térség programjairól, szórakozási lehetőségekről, közlekedésről;
– Folyamatos kapcsolattartás a szálloda más területeivel: étterem, house keeping, wellness, stb.

Amit kínálnak számodra:
– Fiatalos munkakörnyezet, folyamatos fejlődés,
– Térítésmentes étkezés,
– Igény esetén bentlakási lehetőség,
– Hosszú távú munkalehetőség.

– Fényképes önéletrajzzal az ertekesites@hotelketkorona.hu e-mail címen.

(Hirdetés feltöltve: 2023.05.02.)