szemeryne

2011. november 8-án Szemereyné Pataki Klaudia, Kecskemét Megyei Jogú Város alpolgármestere tart előadást Egyetemünkön
a Mercedes gyári beruházással kapcsolatos tapasztalatokról.
Az előadás kezdési időpontja: 12:00, helye: M épület Kováts terem (egyetemi könyvtár, földszint)

A kecskeméti Mercedes gyár a rastatti gyárral, ami a Daimler konszern Mercedes-Benz kompakt jáműveinek központja, gyártási megállapodást köt. Magyarországon a jövőben az összesen négy új kompaktautóból kettőt fognak gyártani, amelyeket a mai Mercedes-Benz A- és B-osztályának utódgenerációjaként tartanak számon. A márka ezzel a prémium-kompaktautó-szegmensben kibővíti kínálatát, hogy új vevőket és új piacokat hódítson meg.

Az előadásra személyesen és a virtuális térben is várunk és hívunk mindenkit szeretettel! A LiveStreaming megtekinthető a Kar online felületein a Facebook-on és a UStream-en a linkekre kattintva!