Jövőképzés 2017 - Nyári Egyetem az új gazdaság jegyében2017. július 10-15. között ismét megrendezésre kerül a már hagyományosnak tekinthető KÖVET Nyári Egyetem a Balaton-parton, Keszthelyen.

A célcsoport végzős hallgatók és 5 éven belül felsőoktatásban végzett szakemberek, akik elkötelezettek vagy érdeklődnek a fenntarthatóság iránt. A meghívott szakemberek, egyetemi előadók többek között a globális folyamatokról, fenntarthatóságról, környezetirányítási rendszerekről, a felelős vállalatok mibenlétéről és kihívásairól tartanak előadásokat. De lesz kerékpártúra, gyárlátogatás, borkóstoló, közös filmnézés és bográcsozás is. Meg persze pihenés és balatoni fürdőzés is!

A részvételi díj 24 ezer Ft saját kempingfelszereléssel, 29 ezer Ft lakókocsis elhelyezéssel. A jelentkezéshez egy kis esszét vagy prezetációt is kell készíteni!

JELENTKEZNI ITT LEHET június 25-ig!

További információért kattints ide! >>>