Az Intézményi Tudományos Diákköri Konferencia tervezett programja:

8:00 – 10:00 Regisztráció (B-C összekötő folyosó)

9:00 – 13:00 Tagozati ülések (A, B, és I épületek)

15:30 – tól Záró rendezvény (B épület Aula):

• Rektori Köszöntő
  • Dr. Boda Dezső plenáris előadása: Komplex társadalmak összeomlása
  • Eredményhirdetés
  • Fogadás a résztvevők számára (B-C) összekötő folyosó

Közgazdaságtudományi Szekció – Gazdálkodási (Helyszín: A épület, A/3)

09:00 Puha Adrienn: A KKV-k innovációs tevékenységének hatása a társadalomra. (Témavezető: Dr. Dániel Zoltán András)

09:25 Tan Panhavaon: ASEAN Economic Integration on Regional Trade (Témavezető: Dr. Veres Anita)

09:50 Puha Alexandra: A KKV-k hozzájárulása az ENSZ fenntartható fejlődési céljainak teljesüléséhez, kiemelt fókusszal a nemek közötti egyenlőségre (Témavezető: Dr. Dániel Zoltán András)

10:15 Tajti Kitti: Innovációs tevékenységhez pályázati forrást igénybe vevő KKV-k közép és hosszú távú eredményessége (Témavezető: Dr. Dániel Zoltán András)

10:40 Neumann Eszter: Az Európai Unió tagállamainak részvétele a globális értékláncokban (Témavezető: Dr. Molnárné Dr. Barna Katalin)

11:05 Xia Dehua: The Causes and Effects of China-US Trade War (Témavezető: Neumanné Dr. Virág Ildikó)

Közgazdaságtudományi Szekció – Turizmus (Helyszín: A épület, A/8)

09:00 Vörös Frigyes: A futóturizmus térnyerése a Balaton régióban (Témavezető: Dr. Lőrincz Katalin)

09:25 Kiss Réka: Az Erasmusos hallgatók turisztikai lábnyoma és a nemzetköziesedés folyamata a Pannon Egyetemen (Témavezető: Dr. Lőrincz Katalin)

09:50 Böröcz Berta: A hajózás szerepe a Balaton turizmusában: a BAHART és Balatonfüred kapcsolatának esettanulmánya (Témavezető: Dr. Lőrincz Katalin)