A Pannon Egyetem Tudományos Diákköri Tanácsa, a Pannon Egyetem Gazdaságtudományi Kar Tudományos Diákköri Tanácsa, a Pannon Egyetem Gazdaságtudományi Karának, intézeteinek és tanszékeinek, valamint képzési helyeinek támogatásával meghirdeti a Pannon Egyetem Intézményi Tudományos Diákköri Konferenciáját.

Időpontok/határidők:

• a 2018-as év Intézményi Tudományos Diákköri Konferencia időpontja: 2018. november 21.
  • a regisztráció és az összefoglaló benyújtásának határideje: 2018. október 21. (vasárnap) 23:00
  • a dolgozat elektronikus benyújtásának határideje: 2018. november 9. (péntek) 20:00
  • a nyomtatott munka benyújtásának határideje: 2018. november 13. (kedd) 16:00

További információ a részletes felhívásban olvasható, itt. >>>

A program a Pannon Egyetem Gazdaságtudományi Kara által elnyert az Emberi Erőforrás Támogatáskezelő által támogatott “A hazai Tudományos Diákköri műhelyek és rendezvényeik” című projekthez (NTP-HHTDK-18-0020) kapcsolódóan valósul meg.