A Human Digital Group a COVID ellenére is dinamikusan fejlődő, több mint 15 éves hazai múlttal, és majdnem 50 éves nemzetközi múlttal rendelkező Humán Fejlesztés, HR Consulting, Szervezetfejlesztés, Coaching és Vállalati tréningek terén. Olyan cégekkel dolgoznak együtt hazai és nemzetközi szinten is, úgy mint pl.: Morgan Stanley, Ernst & Young, GSK, Raiffeisen, MOL, ING, Unicredit, T-com, Siemens, Generali stb.

Budapesti bővülő irodájukba keresnek Marketing Koordinátort és Projekt Koordinátort akikből egy gyakornoki program keretében Marketing és Projekt menedzsert szeretnének képezni. Egyedülálló lehetőséget kínálnak két mester szakos vagy másoddiplomás egyetemistának, akik szeretnének tanulmányaik mellett egy megbecsült tanácsadó cégnél elkezdeni karrierjüket és szeretnének vállalati tréningjeik/programjaik segítségével jobb munkakörülményeket teremteni embertársainknak.

Marketing Koordinátor gyakornoki felhívás >>>
Projekt Koordinátor gyakornoki felhívás >>>