Célcsoport és tipikus problémák: A „Hogyan alkalmazható az új ISO 9001:2015 szabvány a szolgáltatásokra?” képzést elsősorban olyan, a szolgáltatásban dolgozó vezetőknek és minőségügyi szakembereknek ajánljuk, akiket az alábbi kérdések egyike-másika (vagy mindegyike) foglalkoztatja:

A képzés célja, hogy a résztvevők áttekintsék a szolgáltatások főbb sajátosságait és képesek legyenek az új ISO 9001:2015 szabvány alkalmazására a szolgáltatások esetén és ezáltal járuljanak hozzá az adott szervezet teljesítményének a növeléséhez.

Tematika:

Vizsga, tanúsítvány
A képzés nyelve: magyar

Létszám: Csoportonként max. 20 fő

Időtartam: 40 óra

Helyszín: a Pannon Egyetem Gazdaságtudományi Kar, A épület, II. em. 204 terem (Kari Könyvtár) – az ettől eltérő helyszínről külön értesítjük a jelentkezőket

Mire lesz képes az, aki elvégzi a képzést?

A képzés vezetője Prof. Dr. Veress Gábor vegyészmérnök, alkalmazott matematikus, az MTA doktora, egyetemi tanár, a minőségügy széles körben elismert elméleti és gyakorlati szakembere

Részvételi díj: 128.000 Ft + ÁFA, amely magában foglalja a vizsga és a tanúsítvány díját is.