Gyakornoki  lehetőség A Diebold Hungary Önkiszolgáló Megoldások Kft. anyaggazdálkodási csapatába gyakornokot keresnek! Ha lelkes és precíz vagy, nappali tagozatos hallgatói jogviszonnyal rendelkezel küld el szakmai önéletrajzod a lenti elérhetőségre.

Mi is az az ANYAGGAZDÁLKODÁS ? Ha tanulmányaid során már hallottál róla és szívesen kipróbálnád magad a gyakorlatban is akkor ez a lehetőség neked szól!

Feladatok:

• Kapcsolattartás a külföldi beszállítókkal és a stratégiai beszerzési csapattal, információgyűjtés
  • Igények felülvizsgálata, megrendelések kiadása Oracle rendszerben
  • Cikkszámok nyomon követése a megrendeléstől a számlázásig
  • Társosztályokkal való együttműködés (mérnökség, pénzügy, minőségbiztosítás)
  • Raktározással kapcsolatos ügyintézés; külső/belső raktár közötti koordináció

Elvárások:

• Anyaggazdálkodás (Beszerzés/ Import) iránti érdekeltség
  • Egyetemi/főiskolai tanulmányok kapcsolódó területen (nappali tagozatos hallgatói jogviszony szükséges)
  • Magabiztos angol nyelvtudás
  • MS Office felhasználói szintű ismerete (Outlook, Excel, Word,)
  • Pontosság, kezdeményező készség, önállóság, precizitás