Az Erste Bank pályázatot hirdet Veszprém – adminisztrációs munkatárs munkakör betöltésére.

Náluk lehetőséged lesz, a magyarországi pénzügyi szektor egyik piacvezető, nemzetközi háttérrel rendelkező bankjában tapasztalatot szerezni. Kellemes, modern infrastruktúrával rendelkező munkahelyi légkörben, energikus és szakértő csapat tagjaként dolgozni, melynek során részt vehetsz a haladási ütemterv szerint a különböző banki területek megismerésében.

Feladatok többek között:
– Irattárazási folyamatok
– Ügyfélterelés
– Időpont egyeztetés
– Ügyfélakták kezelése, pótlapozás
– Craftolás

Csatlakozz, amennyiben:
– Feladat orientált vagy,
– Jól tűröd a monotonitást,
– Jók a kommunikációs készségeid,
– Heti minimum 20 órát tudsz vállalni

Miért jó az Erste-nél dolgozni?
Egy támogató, egymást segítő csapat része lehetsz, melynek tagjai elősegítik szakmai fejlődésedet. Rugalmas munkaidőt biztosítanak. Lehetőséges lesz akár szakmai gyakorlatodat is náluk teljesíteni, Többféle közösségi programon – pl. Erste Pub – lehetőséged van jobban megismerni kollégáidat és együtt kiereszteni a fáradt gőzt.

Felkeltette érdeklődésed a lehetőség?
Jelentkezz az Erste karrierportálon keresztül >>>

(logo: hu.wikipedia.org)

(Hirdetés feltöltve: 2020.01.31.)