A Ghibli Szállítmányozási Kft. szenvedélye a logisztika. Felkapják, tárolják, csomagolják, szervezik, elviszik, elhozzák, mint a sivatagi szél, mindig célba érnek.

Fontos nekik, hogy Te azt a feladatot végezd, amiben igazán jó vagy! Nincs ellenedre, ha ezek a tennivalók változatosak? Önállóan és gyorsan dolgozol? Csatlakozz hozzájuk most!

Fuvarszervező üzletkötő pozícióba keresnek új munkatársat!

Az alábbi feladatok várnak:

– Nemzetközi közúti fuvarok szervezése, lebonyolítása és rögzítése
– Ügyfélkör kiépítése, forgalom növelése, új megbízók akvirálása
– Kapcsolattartás a meglévő ügyfelekkel, alvállalkozókkal
– Árajánlatok és egyéb kalkulációk készítése, letárgyalása
– Az esetlegesen előforduló reklamációk kezelése
– Fuvarszervezéshez kapcsolódó dokumentáció elkészítése, pontos adminisztrálása

A pozíció betöltéséhez elengedhetetlen:

– Magabiztos angol nyelvtudás szóban és írásban
– Minimum középfokú végzettség
– Felhasználói szintű számítógépes ismeretek
– Pontos adminisztráció

Ami előnyt jelent:

– Német / spanyol / francia nyelv ismerete
– Szolgáltatói oldalon szerzett tapasztalat
– Piaci kapcsolatok
– Felsőfokú szakirányú végzettség

Szükséges kompetenciák:

– Dinamikus, önállóan dolgozni tudó személyiség
– Határozottság
– Értékesítési és ügyfélorientált szemlélet
– Kitűnő kommunikációs készség
– Problémamegoldó- és szervező készség

Amit cserébe kínálnak:

– Stabil vállalati háttér
– Szakmai fejlődés, továbbképzés
– Versenyképes bérezés és egyéb ösztönzők
– Emberközpontú, családbarát vállalati kultúra

Munkavégzés helye:

Budapest, belvárostól 10 perc – Boráros tértől 2 HÉV megálló

Vidám, profi csapat és kemény munka mellett egy megbízható cég stabilitása vár!

Ha szereted a felelősségteljes munkát, akkor küldd el önéletrajzodat bérigény megjelölésével a palyazat@ghibli.hu címre „Fuvarszervező” jeligére.