„Fiatalokkal a fenntarthatóságért” címmel az Innovációs és Technológiai Minisztérium (ITM) kreatív poszter pályázatot hirdet a Fiatalok Világnapja alkalmából.

A pályázat célja, hogy a  fiataloknak is alkalmuk legyen elmondani, hogy mi mindent tesznek a társadalomért, a környezetünkért, a fenntarthatóságért, a gazdaságért.

Pályázati feltételek:

A pályázatra középiskolások és egyetemisták pályaműveinek beérkezését várják. A pályázaton egy pályázó több pályamunkával is részt vehet.
A meghirdetett pályázatra olyan poszterek beérkezését várják, amelyek bemutatják azt, hogy a fiatalok mit tesznek a fenntarthatóságért, hogyan óvják a környezetünket, hogyan építik a környezettudatos gondolkodást a mindennapjaikba.Fontos célkitűzés, hogy az alkotások kreatív és innovatív formában mutassák be, hogy lehet fenntarthatóan élni, mindannyian tehetünk egy tisztább és fenntarthatóbb jövőért.

Pályázati kategóriák:

– középiskolások
– egyetemisták

Beküldési határidő: 2020.09.30.

Bővebb információ és a jelentkezési lap elérhető itt >>>