Legyél te is ösztöndíjas hallgató a MÁV Zrt.-nél, vagy valamelyik leányvállalatánál!

Ha szeretnél gyakorlati tapasztalatot szerezni már az egyetemi tanulmányaid alatt és a jövőben szeretnél egy nagyvállalatnál dolgozni akkor várják jelentkezésedet az ösztöndíj programukba!

Az ösztöndíj célja

BA/BSc vagy MA/MSc illetve osztatlan képzésben résztvevő, szakmailag elkötelezett, átlagosnál jobb teljesítményt nyújtó hallgatók részére, szakmai gyakorlati ismeretek elmélyítését támogató vállalati tapasztalatszerzés és pénzügyi hozzájárulás biztosítása.

Amit ajánlanak

• betekintés egy országos hálózattal rendelkező vállalatcsoport életébe és a vasút működésébe
  • havi 20 órában komplex szakmai tapasztalatszerzés
  • folyamatos mentori és konzulensi támogatás
  • karrier építési és biztos elhelyezkedési lehetőség
  • ösztöndíj folyósítása

A kiemelkedően teljesítő ösztöndíjasok félévente akár 550.000 Ft-ot is kereshetnek!

Jelentkezési határidő: 2021. november 21.

Jelentkezni itt tudsz >>>