Büszkeségeink: Oktatónk díjat kapottDr. Gyurácz-Németh Petra, a Turizmus Intézeti Tanszék oktatója, 2016. november 16-19. között vett részt a portugáliai Olhao-ban rendezett Tourism & Management Studies International Conference című konferencián, melyet a University of Algarve szervezett.

A több száz fős konferenciát követő gálavacsorán került sor a díjak átadására. Dr. Gyurácz-Németh Petra itt vehette át az „Excellence Paper Award”-ot Professor Muzzo Uysal (University of Massachusetts) keynote speakertől.

A rendkívül szigorú formai, valamint tartalmi követelmények szerint, a konferenciára készült cikk a TOURISM & MANAGEMENT STUDIES című folyóiratban jelenik meg 2017 elején.

Dr. Gyurácz-Németh Petrának ezúton is gratulálunk az elismeréshez, és további sok sikert kívánunk!