Tölts el egy vagy két félévet külföldi felsőoktatási intézményben Erasmus+ ösztöndíjjal, azért, hogy
✔ világot láss, nemzetközi tapasztalatot szerezz;
✔ fejleszd a nyelvtudásodat;
✔ fejleszd a készségeidet (kommunikációs, problémamegoldás, kreativitás, stb.);
✔ szélesítsd az ismereteidet;
✔ interkulturális tapasztalatot szerezz;
✔ bővítsd a kapcsolati tőkédet;
✔ önállóbb, talpraesettebb, tájékozottabb legyél!

Miért ne utaznál a 2019/20-as tanévben külföldre? Mindenkinek juthat egy ösztöndíjas hely, Neked is!

Tölts el egy félévet, vagy akár egy teljes évet egyik külföldi partneregyetemünkön, vagy végezd szakmai gyakorlatodat külföldön, és mellette fedezd fel az országot, építs új kapcsolatokat, amelyek az egyetem elvégzése után is hasznodra válnak.

A Pannon Egyetem Nemzetközi Irodája pályázatot hirdet az Európai Unió Erasmus+ programjának keretében, külföldi részképzés teljesítésére a 2019/20-as tanév tavaszi félévére, valamint szakmai gyakorlat külföldön történő teljesítésére.

Jelenleg aktuális Erasmus+ ösztöndíjas lehetőségek:

Erasmus + tanulmányi célú mobilitás: A következő időszakban a 2019/20-as tanév őszi szemeszterére pályázhatsz tanulmányi mobilitásra, európai partnerintézményeinkbe. A pályázatok beadásának határideje 2019. április 1., hétfő.

A pályázat beadója 3-12 hónap külföldi tanulmányi tevékenységet valósíthat meg valamely európai partnerintézményünkben.

Erasmus + szakmai gyakorlatos mobilitás: Bármely európai székhelyű cég, illetve a hallgató képzési profiljába beillő intézményben végezhető szakmai gyakorlatos tevékenységre pályázható 2-12 hónap időtartamra. A pályázatok beadása folyamatos. A kész pályázatokat a tervezett kiutazás kezdődátuma előtt 60 nappal kérjük beadni!

Részletekért látogass el a PE Nemzetközi Irodába (A épület, földszint, 5-ös iroda az Oktatási Igazgatóság folyosóján)

További információ: http://www.uni-pannon.hu/index.php/hallgatok/erasmus