A Miskolci Egyetem Marketing és Turizmus Intézete immár hatodik alkalommal hirdeti meg az „Együttműködve versenyezni!” – ORSZÁGOS VÁROSMARKETING VERSENYT.

A versenyben egyetemista – s ez évben először középiskolás – csapatok egy szakmai témában dolgoznak, készítenek pályamunkát a csatlakozott városok számára, s mérettetik meg tudásukat regionális és országos döntőkön.

​Az ez évi szakmai feladat a „Turizmusmarketing – Desztináció Marketing” fejlesztési és marketingstratégiai, gyakorlati javaslatok, megoldások kidolgozása a város kínálatának vonzóbbá tétele, a sikeres, fenntartható turizmusrendszere érdekében.

JELENTKEZÉS HATÁRIDŐ: 2019. szeptember 30.

A PÁLYÁZAT BENYÚJTÁSI HATÁRIDEJE: 2019. november 18.

REGIONÁLIS ELŐDÖNTŐ: Budapest, Győr, Kaposvár, Miskolc és Szeged (2019. november 19 – december 4.)

ORSZÁGOS DÖNTŐ: Miskolc, 2019. december 5-6.

További információk és jelentkezés itt>>>

(plakát: www.varosmarketing-verseny.hu)