2018. szeptember 28-án, a Kutatók Éjszakáján ismét megszerveztük “Gazdálkodj okosan!” checkpoint vetélkedőnket középiskolások számára.

A program idén is népszerű volt, 5 középiskolából 14 csapat, közel 60 diák mérte össze tudását.

A csapatok idén egy fiktív étterem működtetésén keresztül ismerhették meg a gazdaság fontos területeit, valamint a kar szakjait. A diákok izgalmas pénzügyi, menedzsment, közgazdasági, marketing és általános műveltségi feladatok megoldása során betekintést nyerhettek az étterem működésébe.

A verseny eredménye:

1. HELYEZETT: a várpalotai Thuri György Gimnázium és Alapfokú Művészeti Iskola „ThuriCatDolls” csapata, melynek tagjai: Kutasi Nikolett, Lozsi Anna, Pencz Dóra, Szalai Fanni

2. HELYEZETT: a VSZC Közgazdasági és Közigazgatási Szakgimnáziuma „A legjobb kínálat” csapata, melynek tagjai: Babati Zsuzsanna, Balogh Bernadett, Csomai Jázmin

3. HELYEZETT: a Pápai SZC Jókai Mór Közgazdasági Szakgimnáziuma és Kollégiuma „Közgazd-ÁSZOK” csapata, amelynek tagjai: Ivády Gréta, Móricz Viktória, Schönek Zsuzsanna

A helyezetteknek ezúton is gratulálunk!

Köszönjük a részvételt az ajkai Bródy Imre Gimnázium, a balatonfűzfői VSZC Öveges József Szakgimnáziuma, valamint a Thuri György Gimnázium és a VSZC Közgazdasági és Közigazgatási Szakgimnáziuma többi csapatának is!

A programon készült képek megtekinthetők itt. >>>