A Pannon Egyetemen forgatták az ország első egyetemi lipdub videóját december ötödikén, vasárnap. Az önkéntes alapon és közösségi oldalakon szerveződő eseményen közel százan vettek részt. A forgatás az egyetem B épületében, az aulán belül és kívül zajlott. A szereplők különböző színes jelmezekkel és kiegészítőkkel felszerelkezve jelentek meg az eseményen, nagyon sokan a Veszprémi Egyetemi Napokon viselt jelmezüket vették fel. A lipdub főleg külföldi egyetemeken elterjedt különleges zenei videó — vágás nélküli egyetlen jelenet. A forgatás során ha valaki ront akár az utolsó előtti percben, előröl kell kezdeni a felvételt. A szereplők hangját nem hallani, a videót az eredeti előadó hangjával rögzítik. Az egyetemisták a Rubber Puppet együttes Kossuth utcán című számát énekelték el.