488334_10152102294853539_1727674918_nA Szenátus Sebestyén Attila Emlékéremmel tünteti ki azokat a magyar állampolgárságú oktatókat, akik tevékenységükkel a Pannon Egyetem oktató-nevelő tevékenységéhez nagymértékben hozzájárultak, az oktatásszervezés, az egyetemi oktatási programok fejlesztése, valamint a kultúraépítés terén kifejtett kimagasló munkásságukkal szereztek elévülhetetlen érdemeket, és munkájukat az egyetem hallgatói is kimagaslóan értékelik. Ebben az évben a Sebestyén Attila emlékérmet a Szenátus Dr. Kovács Zoltán professzor úrnak ítélte oda.

Dr. Kovács Zoltán 1982 óta végez oktató és kutató tevékenységet a Pannon (Veszprémi) Egyetemen. Oroszlánrészt vállalt a Gazdaságtudományi Kar megalapításában, új tanszékek alapításában, szakok indításában. Mindig hallgató központú oktatóként volt ismert, az általa oktatott tárgyakhoz számos segédanyagot bocsát a hallgatók rendelkezésére. Minden hallgatói kérdésre/kérésre nyitott, számos hallgatói rendezvényt támogatott, illetve tisztelt meg jelenlétével.

Gratulálunk a kitüntetéshez!