csr

2012. április 4-én, reggel 9 órai kezdettel kerül sor az egyetemen egy előadásra társadalmi felelősségvállalás témában. Az előadást Kiss Attila, a Balabit IT Kft. marketing menedzsere tartja CSR, vagyis céges társadalmi felelősségvállalás címmel. Helyszín: Pannon Egyetem, M épület, 2. terem.

Nagyon leegyszerűsítve a CSR nálunknál fejlettebb vállalati kultúrákban a gazdaságfilozófia része, azaz egy cég a profit hajszolása mellett szociálisan is érzékeny, környezettudatos magatartást folytat, és nem hagyja hidegen a társadalmi szolidaritás sem (így például mozgáskorlátozottakat foglalkoztat, vagy támogatja a rák elleni kampányt). És teszi mindezt a vállalat a törvényi előírásokon túl, önkéntesen.

Az előadás után feltehetitek a kérdéseiteket, és személyesen is megismerkedhettek a világ egyik vezető IT-biztonsági szoftverfejlesztő vállalat marketing menedzserével! Gyertek el, ismerjétek meg, hogyan valósul meg egy informatikai cégnél a társadalmi felelősségvállalás!