A Cemix Hungary Kft., korábbi nevén Lasselsberger-Knauf Kft. több mint 30 éve van jelen a magyarországi építőipari piacon. Külföldi tulajdonban levő, Magyarországon és a környező országokban építőipari termékek gyártásával és forgalmazásával foglalkozó vállalat, a piac meghatározó szereplője.

Két nyitott pozícióba várják pályakezdők jelentkezését is:

Fuvarszervező

Elvárások:
– Belföldi és nemzetközi fuvarok szervezése
– Adminisztratív feladatok és kapcsolattartás a fuvarozókkal és a társosztályokkal
– A kiszállítási útvonalak, ütemtervek elkészítése és tervezése
– Folyamatban lévő szállítások nyomon követése
– A fuvarszervezéshez kapcsolódó dokumentáció elkészítése, adminisztrálása
– Társosztályokkal való együttműködés
– Napi szállítási riportok készítése

Elvárások:
– Pályakezdők jelentkezését is várják
– Kommunikáció képes, angol vagy német nyelvtudás szóban és írásban
– Felhasználói szintű Microsoft Office programok ismerete
– Felelősségteljes, magabiztos, önálló, pontos munkavégzés
– Jó kommunikációs készség
– A szállítmányozási piac ismerete
– Legalább középfokú végzettség

Amit kínálnak:
– Családias légkörű, nem „multi” szemlélet
– Szakmai kihívást jelentő, változatos feladatok
– Fiatalos, dinamikus és innovatív csapat
– Versenyképes fizetés
– Munkavégzés helye: Veszprém

Pályázatodat ide küldheted: allas@cemix.hu

Részletes információ az állásokról itt >>>

Operatív beszerző

Feladatok:
– A termeléshez szükséges alapanyagok biztosítása
– Szükségletek, lehívások tervezése, szervezése
– A keretrendelésekből lehívások kiadása, beszállítások ütemezése, ezek nyomon követése
– Anyagszükségleti előrejelzések elkészítése
– Készletgazdálkodás, készletszintek folyamatos ellenőrzése
– Optimális raktárkészlet biztosítása
– Havi statisztikák, kiértékelések elkészítése

Elvárások:
– Pályakezdők jelentkezését is várjuk
– Minimum középfokú végzettség
– Tárgyalóképes német és/vagy angol nyelvtudás
– MS Office felhasználói szintű ismerete
– Önálló, pontos, hatékony munkavégzés
– Analitikus gondolkodás, jó problémamegoldó képesség
– Jó kapcsolatteremtő és kommunikációs képesség
– Ügyfélközpontú szemléletmód
– Stressztűrés

Előny:
– Második idegennyelv-tudás
– Anyaggazdálkodás területen szerzett tapasztalat

Amit kínálunk:

(Hirdetés feltöltve: 2022.06.20)