www.ceepus.info

A 2014/2015-ös tanévben már az őszi félévre is lehet CEEPUS Freemover egyéni mobilitási pályázatot benyújtani Szlovákia felsőoktatási intézményeibe. A felhívás aktív státuszú hallgatók és főállású egyetemi/főiskolai oktatók számára nyitott, Magyarország bármelyik akkreditált felsőoktatási intézményéből pályázható Szlovákia bármely akkreditált felsőoktatási intézményébe.

Jelentkezés a www.ceepus.info oldalon.

Feltételek:

• hallgatók: 1 db fogadólevél a fogadóintézményből (CEEPUS Freemover Letter of Acceptance), 1 db ajánlólevél egy oktatótól (CEEPUS Freemover Letter of Recommendation)
  • oktatók: 1 db oktatói fogadólevél a fogadóintézményből (CEEPUS Freemover Teachers’ Letter)

A pályázatok benyújtása folyamatosan lehetséges, legkésőbb október 31-ig. A pályázat benyújtása és a megpályázott időszak kezdete között legalább másfél hónapnak kell lennie.

Bővebb információ a Freemover pályázati lehetőségről az alábbi linken (http://www.tpf.hu/pages/content/index.php?page_id=905) érhető el.

Más CEEPUS célország az őszi félévre Freemoverként nem pályázható.