A Bittner Péter HR Díj olyan tudományos díj, amely az emberi erőforrás gazdálkodás területén a kutatómunkában kimagasló teljesítményt elért alapszakos hallgatók elismerésére szolgál. A díjat alapította a Humán Szakemberek Országos Szövetsége (HSZOSZ), a Pannon Egyetem Gazdaságtudományi Kar Menedzsment Intézete (PE-GTK MI) és özv. Bittner Péterné.

Az odaítélés alapja: országosan meghirdetett, évenkénti pályázat, amelyen pályázhat HR témában készült Emberi erőforrások alapképzési szakos (gazdaságtudományi terület) szakdolgozat készítője új, eredeti tudományos értékkel bíró HR-es problémakör gyakorlati megoldásával.

DÍJ:

FELTÉTELEK:

PÁLYÁZÁS MENETE:

PÁLYÁZÁS HATÁRIDEJE: 2020. június 30.

A díj átadására a Pannon Egyetem Gazdaságtudományi Karának Tanévnyitó Ünnepségén, 2020. szeptemberében kerül sor.

A pályázati felhívás letölthető itt. >>>