A Bittner Péter HR Díj olyan tudományos díj, amely az emberi erőforrás gazdálkodás területén a kutatómunkában kimagasló teljesítményt elért alapszakos hallgatók elismerésére szolgál. A díjat alapította a Humán Szakemberek Országos Szövetsége (HSZOSZ), a Pannon Egyetem Gazdaságtudományi Kar Menedzsment Intézete (PE-GTK MI) és özv. Bittner Péterné.

Az odaítélés alapja: országosan meghirdetett, évenkénti pályázat, amelyen pályázhat HR témában készült Emberi erőforrások alapképzési szakos (gazdaságtudományi terület) szakdolgozat készítője új, eredeti tudományos értékkel bíró HR-es problémakör gyakorlati megoldásával.

DÍJ:

• 100.000 Ft pénzjutalom,
  • a szakdolgozat HSZOSZ tudástárban történő elhelyezése az érintett beleegyezésével,
  • publikációs lehetőség tudományos folyóiratban,
  • meghívás HSZOSZ éves konferenciára és HSZOSZ klubokba előadóként,
  • oklevél.

FELTÉTELEK:

• Olyan problémamegoldó dolgozattal lehet pályázni, amely egy valós vállalati problémát dolgoz fel, probléma-feltárási módszereket alkalmaz, és a dolgozatban megjelenő elemzés, értékelés és javaslattétel emberi, szervezési és gazdasági szempontokat is figyelembe vesz.
  • Olyan szakdolgozat nyújtható be, amelyet a 2019/2020-as tanévben sikeresen megvédtek.
  • A Díj odaítélhető HR témában készült Emberi erőforrások alapszakos (gazdaságtudományi terület) szakdolgozat készítőjének.

PÁLYÁZÁS MENETE:

• A hallgató saját maga pályázik a megvédett szakdolgozat változatlan formában történő elküldésével az alábbi e-mail címre: szvt@gtk.uni-pannon.hu;
  • A pályázathoz csatolandó a pályázó Motivációs levele is.

PÁLYÁZÁS HATÁRIDEJE: 2020. június 30.

A díj átadására a Pannon Egyetem Gazdaságtudományi Karának Tanévnyitó Ünnepségén, 2020. szeptemberében kerül sor.

A pályázati felhívás letölthető itt. >>>