A Balaton Riviéra Turisztikai Egyesület Turisztikai Asszisztens munkakörbe éves állásra hosszú távra munkatársat keres.

Jelentkezz, ha kreatív vagy, lelkes csapatban szeretnél dolgozni, szívesen túrázol és nem félsz a kihívásoktól.

Feladatok:

– turisztikai információnyújtás szóban és írásban

– az iroda értékesítési tevékenységének kezelése

– jegyértékesítés

– információs adatbázis és leltár kezelése

– saját rendezvények tervezése és lebonyolítása

– turisztikai programajánlók tervezése, terjesztése

– turisztikai szakmai kiállításokon való részvétel

– kapcsolattartás szakmai szervezetekkel és partnerekkel

Kötelező elvárások:

– felsőfokú végzettség (folyamatban lévő, vagy befejezett)

– német és/vagy angol nyelv középfokú, szakmai ismerete

– jó kommunikációs készség

– számítástechnikai ismeretek: Windows és Office alkalmazások, web ismeretek

Előnyt jelent:

  • Alsóörs, Felsőörs, Lovas, Csopak, Paloznak turisztikai attrakcióinak ismerete valamint jó helyismeret
  • B kategóriás jogosítvány és aktív autóhasználat

Munkavégzés helye: Tourinform Iroda Alsóörs és Csopak Információs iroda

Kezdés: azonnal

Önéletrajzokat motivációs levéllel a fentiek figyelembe vételével küldjétek az info@balatonriviera.hu e-mail címre legkésőbb április 30-ig!

Hirdetés feltöltve: 2019. 04.09.