Célcsoport és tipikus problémák: „Az  új ISO 9001:2015 szabvány alkalmazásának etikai problémái” képzést elsősorban olyan, a termelésben, illetve a szolgáltatásban dolgozó vezetőknek és minden minőségügy iránt érdeklődőnek ajánljuk, akiket az alábbi kérdések egyike-másika (vagy mindegyike) foglalkoztatja:

A képzés célja a résztvevők minőségszemléletének és etikai hozzáállásnak a fejlesztése, a szabvány megismertetése és az alkalmazásához szükséges készségek kialakítása, és mindezek által az adott szervezet teljesítményének a növelése.

Tematika:

Vizsga és tanúsítvány:

A képzés nyelve: magyar

Létszám: Csoportonként max. 20 fő

Időtartam:  40 óra (5×5 + 1×8 + 1×7 óra)

Helyszín: a Pannon Egyetem Gazdaságtudományi Kar, A épület, II. em. 204 terem (Kari Könyvtár) – az ettől eltérő helyszínről külön értesítjük a jelentkezőket

Mire lesz képes az, aki elvégzi a képzést?

A képzés vezetője Prof. Dr. Veress Gábor vegyészmérnök, alkalmazott matematikus, az MTA doktora, egyetemi tanár, a minőségügy széles körben elismert elméleti és gyakorlati szakembere

Részvételi díj: 128.000 Ft + ÁFA, amely magában foglalja a vizsga és a tanúsítvány díját is.