by PSOVART CC 2.0

Hány állam van az Egyesült Államokban?
Ki írt Tom Sawyer kalandjairól?
Mit jelent a 13 sáv az amerikai lobogón?

Tudod a választ és szeretnél nyerni egy amerikai utat?

Vegyél részt http://www.holtanulj.hu/ valamint a Foundation for Economic Education (FEE) nevű amerikai szervezet közös játékán!

A játék 4 fordulóból áll, amelyből 3 forduló az interneten keresztül kerül megrendezésre november és február között. A 4. fordulóban a legjobb 10 játékos csap össze, hogy elutazhasson az Egyesült Államokba. A forduló helyszíne a veszprémi Amerikai Kuckó lesz.

Kik jelentkezzenek?
Bárki, aki betöltötte a 16. életévet, és az angol tudása középszint közelében van, hiszen a kérdéseket angol nyelven kapják a versenyzők.

Nyeremények:
Fődíj: 2011 nyarán INGYENES részvétel a FEE egy kurzusán, amelyet TE választasz. Teljes ellátás, szállás hotelben, útiköltség.
A 2-10. helyezettek értékes könyvjutalomban részesülnek.

Kérdésed van? Látogass el a www.holtanulj.hu oldalra vagy írj a következő e-mail címre: verseny@holtanulj.hu

Az első forduló kérdései november 22-én kerülnek fel a honlapra, valamint aznap küldjük el a játékosok e-mail címére.

Jelentkezési határidő: november 20.