A Külügyi és Külgazdasági Intézet (KKI) határozatlan idejű, heti 40 órás kutatói asszisztensi pozíciót hirdet meg 2019. május 2-i kezdettel. A kutatói asszisztens az adott szakterülethez kapcsolódó kutatások folytatásával, publikációs lehetőséggel, a kutatási területtel összefüggő projektfeladatokkal és az Intézet egyéb szakmai programjaiba való bekapcsolódással értékes szakmai tapasztalatokat szerezhet.

A pozícióra elsősorban nemzetközi kapcsolatok, politikatudományok, jog, közgazdaságtan, történész, biztonsági tanulmányok, ország-tanulmányok (Délkelet-Európa) képzések területén végzett, vagy képzést folytató, a Nyugat-Balkán témakörben már kutatást végző, vagy ezen területek iránt érdeklődő jelentkezőket várnak.

További információk és jelentkezés itt>>>