Online előadások, beszélgetések a fenntarthatóság, környezettudatosság, körforgásos gazdaság jegyében a Pannon Egyetem Gazdaságtudományi Kar Facebook oldalán. Minden érdeklődőt szeretettel várunk! >>>

RÉSZLETES PROGRAM:

10:00 Körforgás a hétköznapjainkban – Beszélgetés Dr. Lukács Pál Zoltánnal (igazgató, Pannon Egyetem Körforgásos Gazdaság Fenntarthatósági Kompetencia Központ)

10:30 E-mobilitás 1.: Szénhidrogén után – Dr. Domokos Endre előadása (igazgató, PE Mérnöki Kar, Bio-, Környezet- és Vegyészmérnöki Kutató Fejlesztő Központ)

11:00 A fenntarthatóság értelmezése turisztikai szolgáltatók körében – Beszélgetés Hegedüs Sárával (PhD hallgató, Budapesti Corvinus Egyetem; Felelős Gasztrohős Alapítvány)

11:30 E-mobilitás 2.: Akkumulátorok utóélete – Molnár Gábor (Alteneva Kft.)

13:00 Mi lesz a konyhai hulladékkal? – Beszélgetés Dr. Lukács Pál Zoltánnal (igazgató, Pannon Egyetem Körforgásos Gazdaság Fenntarthatósági Kompetencia Központ)

13:30 E-mobilitás 3.: Mikromobilitási eszközök – Takács-Pfitzner Anna (Balaton Bike Tour)

A programok a Pannon Egyetem Gazdaságtudományi Kar Facebook oldalán tekinthetők meg. Minden érdeklődőt szeretettel várunk! >>>

Kiegészítő program:

• KVÍZJÁTÉK GreenLike ajándékokért – Töltsd ki a kvízt, és nyerj GreenLike ajándékcsomagot!

A GreenLike Infonap a 2019-1.3.1-KK-2019-00015 azonosító számú, „Körforgásos gazdasági alapokon nyugvó fenntartható kompetencia központ létrehozása a Pannon Egyetemen” című pályázati projekt keretében valósul meg.