Nagyon szubjektív benyomások Észak-Kóreáról2016. március 22-én 18:00 órától ismét fényképes élménybeszámoló a Központi Kollégium földszinti tanulójában (8200 Veszprém, Egyetem u. 12.).

Nagyon szubjektív benyomások Észak-Kóreáról

Előadó: Dr. Rátz Tamara

Tamara 2015 nyarán önkéntesként járt Észak-Koreában, ahol két hétig turizmus marketinget tanított a Pyongyang Tourism College tanárainak. Az előadásban a kint töltött idő alatt szerzett élményeiről, a várakozásai és a tapasztalatai illeszkedéséről és eltéréseiről mesél nekünk vállaltan szubjektív megközelítésben.

Dr. Rátz Tamara a Kodolányi János Főiskola Turisztikai és Gazdaságtudományi Intézetének igazgatója, így az utazás számára egyszerre szabadidős és szakmai program. A TripAdvisor számlálója szerint eddig 77 országban járt.

Mindenkit sok szeretettel, teával és süteménnyel várunk!
Hogy még otthonosabban érezd magad, hozd el kedvenc bögrédet is!

Kalandorok ne kíméljenek!

Tarts velünk a Facebookon is: https://www.facebook.com/VilagjaroGTK