Simon Csaba tengerészkapitány2015. november 10-én, kedden, 18.00 órától ismét megrendezésre kerül „A tenger az életem” címmel a Világjáró Klub – fényképes élménybeszámoló – a Központi Kollégium földszinti tanulójában (8200 Veszprém, Egyetem u. 12.). Előadó: Simon Csaba, tengerészkapitány.

Simon Csaba hosszújáratú tengerészkapitány életéből majd 40 évet töltött tengereken, óceánokon. Lételeme a hajózás. A nagy múltú magyar tengerhajózás egyik utolsó, még aktív képviselője. Végigjárva a ranglétrát 20 éve hajóparancsnok. Élete során bejárta Észak- és Dél-Amerika partvidékeit, a karibi térséget, a Közel- és Távol-Kelet vizeit, többször megkerülte Afrikát. Járt a kalózok által uralt vidékeken, otthonosan mozog Európa, Afrika, Amerika, Ázsia kikötőiben. Volt „Őfelsége kapitánya” is. A világot a tengerről szemléli.

A tengerész élet mindennapjairól, nehézségeiről, szépségeiről, kalandokról, a világlátás hasznosságáról, a megunhatatlan tengerről mesél.

Mindenkit sok szeretettel, teával és süteménnyel várunk!
Hogy még otthonosabban érezd magad, hozd el kedvenc bögrédet is!

Kalandorok ne kíméljenek!

Tarts velünk a Facebookon is: https://www.facebook.com/VilagjaroGTK