Depinyi János, pilota

Folytatódik a Világjáró Klub! Az őszi tematika: Földön, vízen, levegőben – A turizmus szakma kulisszatitkai.

Az első fényképes élménybeszámolóra „16.000 óra a pilótafülkében” címmel 2015. szeptember 29-én, kedden kerül sor 18.00 órától a Központi Kollégium földszinti tanulójában (8200 Veszprém, Egyetem u. 12.). Előadó: Depinyi János, pilóta.

Depinyi János 16 éves kora óta a fellegekben jár. Szárnyait vitorlázó repülőkön bontogatta Pécsett, ahol tizenöt év alatt közel ezer órát vitorlázott. A motoros repülőgép vezetői engedéllyel a zsebében 30 évesen került a Malév kötelékébe. Kapitányként az IL-18, a TU-154 és a BOEING 737 típuscsaládok gépeit vezette a polgári légi forgalomban. A Világjáró Klubban János helyenként megmosolyogtató, máskor véresen komoly sztorikat, érdekességeket oszt meg a hallgatósággal. Szóba kerülnek egyebek mellett a legénység legfüllesztőbb vészhelyzetei csakúgy, mint a Malév tündöklése és bukása.

Mindenkit sok szeretettel, limonádéval és süteménnyel várunk!
Hogy még otthonosabban érezd magad, hozd el kedvenc bögrédet is!

Kalandorok ne kíméljenek!

Az esemény elérhető a Világjáró Klub Facebook oldalán is: https://www.facebook.com/events/168902820113972/