A Pannon Egyetem Gazdaságtudományi Kara 2014. december 12-én 9.00 órától Üzleti szimulációs versenyt szervez középiskolások számára.

A verseny során a vállalatvezetés gyakorlati kihívásaival ismerkedhetnek meg a diákok: véghez kell vinniük a rájuk bízott vállalat nyereséges működtetését a rendelkezésükre álló pénzügyi és tárgyi erőforrásokkal, figyelembe véve versenytársaik lépéseit is.

Az üzleti szimulációs játék során felmerülő nehézségek megoldásában a Gazdaságtudományi Kar oktatói nyújtanak segítséget a diákoknak.

A játékot a Kar nemzetközi kapcsolatai révén a világ számos részén játszották (pl. USA, Mexikó, Németország), valamint részt vettek benne az itt tanuló külföldi hallgatók is.

A verseny időpontja: 2014. december 12. (péntek) 9.00 óra

A verseny helyszíne: Pannon Egyetem, Gazdaságtudományi Kar (8200 Veszprém, Egyetem u. 10., „A” épület, A/3 terem)

A versenyre bármely középiskola tanulója jelentkezhet egyénileg vagy 4-6 fős csoportban. A jelentkezés e-mailben történik az ivankatalin@gtk.uni-pannon.hu e-mail címen.

Jelentkezési határidő: 2014. december 5.

A versenyfelhívás ide kattintva tölthető le pdf formátumban.

ÜSZV