2017. október 12. (csütörtök)

Célcsoport és tipikus problémák: A “Teljesítményértékelés – A célkitűzéstől a visszajelzés adásáig” képzést elsősorban olyan, a termelésben vagy bármely más területen dolgozó csoportvezetők és középvezetők számára ajánljuk, akik időnként az alábbi problémák egyikével-másikával (vagy mindegyikével) küzdenek:

• A csapatuk nem mindig éri el a kítűzött célokat.
  • Sokszor sajnálják az időt a teljesítmény-értékelésre, mert annyi más fontosabb dolguk lenne, amit sűrgősen el kellene végezniük.
  • Attól félnek, hogy nem tudnak elég objektívak és pártatlanok lenni.
  • A munkatársaik nagyon szigorúnak tartják őket, és talán ezért érezhető is némi feszültség a csapatuk körében.
  • Nem szeretik a teljesítmény-értékelő beszélgetéseket, mert olyan nehéz megmondani, amit gondolnak, illetve elérni a megbeszélt változásokat.
  • Nehezen tudják az alulteljesítőket kezelni, stb.

A képzés célja a résztvevők teljesítményértékelési készségeinek a fejlesztése és ezáltal az adott szervezeti egység és az egész szervezet teljesítményének a növelése.

Tematika

• “Púp a hátunkon” – de mégis: mi a haszna a teljesítmény-értékelésnek?
  • A nagy egész: cégstratégia és kompetenciák
  • Célok kitűzése és kommunikálása
  • A teljesítmény mérése – a részrehajlás elkerülése
  • Pozitív és konstruktív visszajelzés adása
  • Hogyan készítsünk tervet az esetleges változtatásra, és hogyan győződjünk meg annak megvalósíthatóságáról?
  • Készségfejlesztő gyakorlatok, visszajelzés, akcióterv

• Interaktív, a résztvevők bevonására, sok beszélgetésre, gyakorlásra és egymásnak adott visszajelzésre épülő módszer

A képzés nyelve: magyar vagy angol

Létszám: Csoportonként max. 16 fő

Időtartam: 1 nap (9.00h-17.00h)

Helyszín: a Pannon Egyetem Gazdaságtudományi Karának első emeleti könyvtárterme (az ettől eltérő helyszínről külön értesítjük a jelentkezőket)

Mire lesz képes az, aki elvégzi a képzést?

A képzés eredményeképpen a résztvevők képesek lesznek:

• A teljesítmény-értékelés startégiai jelentőségét látni
  • Célokat megfelelően kitűzni és kommunikálni
  • A teljesítményt mérni és részrehajlás nélkül értékelni
  • Pozitív és konstruktív visszajelzést adni
  • A változtatnivalókat megfelelően megbeszélni a munkavállalókkal és meggyőződni azok megvalósíthatóságáról
  • A csapatukat motiválni és fejleszteni a teljesítmény-értékelésen keresztül
  • Jó kapcsolatot fenntartani munkavállalóikkal

A képzés vezetője Makkay-Chambers Adrienne, menedzsment tréner és coach

Makkay-Chambers AdrienneAdrienne küldetésének érzi, hogy nemzetközi szaktudását és tapasztalatait fehasználva támogassa a magyaroszági vezetőket és szakembereket munkájuk sikerességének fokozásában.
Adrienne első diplomáját az ELTE BTK-án szerezte, majd hosszú ideig Angliában élt. Magyarországra visszatérve a Deloitte menedzsment tanácsadója, majd közép-európai regionális képzési vezetője lett. A Deloitte menedzsereként több teljesítmény-értékelő rendszer kialakításában és kapcsolódó képzés lebonyolításában részt vett. 2002. óta szabadúszó trénerként, tanácsadóként és coachként dolgozik Európa-szerte; ügyfelei között szerepel a Deloitte EMEA, a Morgan Stanley, a Renault, az ISG Personalmanagement, a Magnetec Ungarn, a BPP University (London), a Wilson Learning Europa, stb.
Posztgraduális diplomát szerzett Human Resource Development téren a londoni BPP University-n, ahol évekig tanított is képzés-fejlesztést és HR-t. A CIPD (brit HR kamara) és a Wilson Learning akkreditált trénere; tagja a Magyarországi Brit Kereskedelmi Kamara elnökségének, a CIPD-nek, valamint a magyar Humán Szakemberek Országos Szövetségének.

Részvételi díj: 49.500 Ft + ÁFA/fő

Vissza a tréningnaptárhoz! >>>